WOMENS WINNERS CIRCLE 2022

Womens 2.0 FIRST PLACE

Debra Champagne (SV) and Kim Douglas (VDO)

Womens 2.0 SECOND PLACE

Joanne Knott (MV) and Louise LaChance (MR)

Womens 2.0 CONSOLATION

CeCe Bowman (SSV) and Cheryll Morrow (SSV)

Womens 2.5 FIRST PLACE

Cheryl Mierve (MV) and Tracy Tull (MV)

Womens 2.5 SECOND PLACE

Paula Atkinson (GV) and Sandra Bittner (GV)

Womens 2.5 CONSOLATION

Collette Debeurs (VP) and Linda Rice (VP)

Womens 3.0 FIRST PLACE

Patti Engel (LW) and Sue Weber (LW)

Womens 3.0 SECOND PLACE

Bev Chute (SSV) and Arlene Crampton (SSV)

Womens 3.0 CONSOLATION

Tina Cusick (SSV) and Candi Harding (SSV)

Womens 3.5 FIRST PLACE

Sandy Bennett (SR) and Eva Burnham (SVE)

Womens 3.5 SECOND PLACE

Suzanne Johnson (SVE) and Donna Swanson (SVE)

Womens 3.5 CONSOLATION

Linda Cousineau (LW) and Pricilles Pierce (LW)

Womens 4.0 FIRST PLACE

Susan Boczar (RH) and Karen Sharp (RH)

Womens 4.0 SECOND PLACE

Carol Ann Elliott (VO) and Charlene Rhode (VO)

Womens 4.0 CONSOLATION

Rita Schuller (LW) and Kim Kneisel (LW)

Womens 4.5 FIRST PLACE

Jan Allan (VP) and Deb Morton (VP)

Womens 4.5 SECOND PLACE

Patti Mason (VDO) and Kathy Schliesman (VDO)

Womens 4.5 CONSOLATION

Joni Dotseth (SVE) and Kersten Grant (VP)

Womens 75+ FIRST PLACE

Barb Huggins (VP) and Ellie Peden (SVE)

Womens 75+ SECOND PLACE

Esther Horlbeck (SV) and Lois Krejci (SVE)

Womens 75+ CONSOLATION

Sharon Branch (VP) and Diana Roskuski (SVE)

MENS WINNERS CIRCLE 2022

Mens 1.5

FIRST PLACE

Rich Bleecker (MV) and Jim Tull (MV)

Mens 1.5

SECOND PLACE

Terry Francis (MR and John Jurzyneic (MR)

Mens 1.5 CONSOLATION

Mel Franz (MV) and John Hennessey (MV)

Mens 2.0

FIRST PLACE

Jeff Morton (SSV) and Gary Thayer (SSV)

Mens 2.0

SECOND PLACE

Kevin Cannon (LW) and John Lenio (SSV)

Mens 2.0

CONSOLATION

Ed Morrow (SSV) and Pete Rowan (SSV)

Mens 2.5

FIRST PLACE

Wayne Hackner (VO) and Barry Taylor (VO)

Mens 2.5

SECOND PLACE

Gary Hasterok (SSV) and Dave Martens (SSV)

Mens 2.5

CONSOLATION

Rob Hazelaar (MR) and Roger Smolnicky (MR)

Mens 3.0

FIRST PLACE

David Henderson (RH) and Jerome Schiessl (RH)

Mens 3.0

SECOND PLACE

Keith Bennett (LW) and Steve Sullivan (LW)

Mens 3.0

CONSOLATION

Ernie Ambrosi (VDO) and Ron Hoolsema (MR)

Mens 3.5

FIRST PLACE

Randy Kruger (SSV) and Stanley Stewart (SSV)

Mens 3.5

SECOND PLACE

Randy Law (MR) and Rob Platford (MR)

Mens 3.5

CONSOLATION

Tom Eggers (VO) and Steve Yoast (VO)

Mens 4.0

FIRST PLACE

Dennis Escalante (SSV) and Mike Walls (SSV)

Mens 4.0

SECOND PLACE

Kim Heintzman (CM) and Jim Malenchak (SR)

Mens 4.0

CONSOLATION

Harold Patterson (MR) and Darryl Walls (MR)

Mens 4.5

FIRST PLACE

Robert Eck (SSV) and Gary Scott (SSV)

Mens 4.5

SECOND PLACE

Mike Hafkey (SSV) and Jeff Loffler (LW)

Mens 4.5

CONSOLATION

Vince Hughes (SSV) and Doug Robinson (SV)

Mens 75+

FIRST PLACE

Frank James (VP) and Bill Swift (MV)

Mens 75+

SECOND PLACE

Lance Brown (LW) and Al Cziok (LW)

Mens 75+

CONSOLATION

Erwyn Marx (MV) and Scott McRae (MV)